Menu
Categories Browse Categories Featured Trending Vevo Movies Eros Now Marvel Aljazeera News agriculture equipment Sign in to see your channels and favorites
Dlaczego NASA nie wróciła na Księżyc? [feat. wideoprezentacje]
   Topowe Teorie Spiskowe
  Published: 7 months ago

656,373 Views

W dzisiejszym odcinku zastanowimy się dlaczego Amerykanie nie powrócili jeszcze na księżyc...

Zobacz materiał Atora na ten temat: https://www.youtube.com/watch?v=NwRPjxrPXeE

Facebook: http://facebook.com/TopoweTeorieSpiskowe
Instagram: https://www.instagram.com/topoweteoriespiskowe/

Topowe Teorie Spiskowe powracają - w każdą środę o godzinie 17:30 rozwiążemy wraz z wami największe tajemnice i zagadki otaczającego nas świata. Przyjrzymy się historiom seryjnych morderców, sprawdzimy które filmy straszą najbardziej a przede wszystkim - damy wam odpowiedzi na pytania, których inni boją się zadać.

---
https://www.facebook.com/Mediakrafttv
https://instagram.com/mediakraft.tv
https://twitter.com/mediakraftpl
https://www.youtube.com/user/Mediakraftpolska

Film wyprodukowany przez:
Mediakraft PL Sp. z o.o.
ul. Nowy Świat 60/8, 00-357 Warszawa
Managing Directors: Levent Gültan, Ryan Socash
Mediakraft PL Sp. z o.o. is a subsidiary of Mediakraft Networks GmbH
Show more

Comments Directly on YouTube

3 days ago
Bo juz nie ma niczego tam szukac ?1 week ago
Nie wracamy na księżyc bo naukowcy nie potrafią budować już rakiet.


1 week ago
https://pl.wikipedia.org/wiki/Kosmiczne_%C5%9Bmieci budujcie odkurzacz waszych śmieci latających od 1060 lat - porozbijacie się o nie


2 weeks ago
nie wracamy na księżyc bo nie ma po co


2 weeks ago
ta? a kto nakrecil jak odlatują z księżyca? i jak wzięli potem stamtąd ten film?


2 weeks ago
Ludzie cebule.


2 weeks ago
To tak głupie że na trzeźwo nie da się oglądać


3 weeks ago
A jeśli kosmici nas stworzyli wysłali na ziemie dali nam zmysł rozmnazania się (XDDD) i znają nas i znają nasze myśli ? :)


3 weeks ago


3 weeks ago
cały ten  plan gwiezdnych wojen z czasów zimnej wojny zakładał lądowanie USA przed Radzieckimi, tyle że to bujda i gowno warte bzdury... jaka była ogólnodostępna technologia lat 60 tych ? a jaka jest obecnie?  to jaka musi być technologia NASA ??  i co , nie da rade Tam polecieć ?


4 weeks ago
Ale co to znaczy ze nie wrocila na ksiezyc ? Przeciez po apollo 13 jescze kilka statkow z innymi astronautami/kosmonautami ladowala na srebrnym globusie z tym ze mowue sie tylko o tym pierwszym no bo wlasbie byl pierwszy


4 weeks ago
0.36 tutaj mamy absurd, spróbuje wyjaśnić osobom które nie wiedza ze ta teoria o kosmitach na ciemnej stronie księżyca to absurd:
Ziemia obraca się wokół własnej osi, wokół słońca i lekko względem płaszczyzny układu słonecznego.
Księżyc obraca się wokół ziemi, jednocześnie pokonuje trasę wokół słońca (oczywiście nie elipsa ponieważ zmienia swoje nachylenie znajdując się raz dalej a raz bliżej, przez to ze krąży wokół ziemi) i zmienia nachylenie względem płaszczyzny układu słonecznego.
I niemożliwe matematycznie jest żeby połowa księżyca przez cały czas pozostawała ciemna (chodzi o ta sławna ,,ciemna stronę która zawsze jest ciemna i niewidzimy kosmitów którzy tam sa").
Zawsze połowa księżyca jest ciemna ale ta połowa cały czas się zmienia a budynki przecież się nie przenoszą wiec już kilka miesięcy po opublikowaniu tej teorii zwolennicy kosmitów zobaczyli by ze ta druga strona, gdy będzie oświetlana przez słońce jest NIEZAMIESZKANA.


4 weeks ago
YOUTUBE;Janusz Pijanka


4 weeks ago
Ale ty jestes debilem ....


1 month ago
To Lunowie z Akademii Pana Kleksa


1 month ago
"Ogromną" nie "ogromnom kwotę"... tego się nie da słuchać.


1 month ago
Właśnie parę dni temu wiceprezydent Mike Pence ogłosił że wrócimy na księżyc w następnej dekadzie lat 20.NASA ma stworzyć w ciągu 45 dni początkowy plan eksploracji oparty na stworzeniu międzynarodowej stacji kosmicznej na orbicie Księżyca wspólnie z Rosją tzw.Deep Space Gateway,powstała też National Space Council która działa w czasie programu Apollo i na początku rządów Busha.NASA użyje do lądowania następcy Saturna V-SLS którego pierwszy lot odbędzie się w 2019r.


1 month ago
Ale ten film niema sensu. Kup sobie lunete i spójrz na księzyc. Przeciesz tam nie widac zadnych domków grzybów a tym bardziej zeby ktos chodził tam


1 month ago
Kosmity co tam? Tajne życie na księżycu to tajemnica która jest chujowa??


Related Videos